اجزای گیتار الکتریک
اجزای گیتار الکتریک
فوریه 16, 2019
اموزش گیتار الکتریک از صفر تا صد
آوریل 25, 2019

در مبحث آموزش گیتار الکتریک گرم کردن انگشتان بسیار حائز اهمیت است که این اهمیت همیشه در نوازندگی برای سطوح مختلف یکسان است به این مفهوم که با حرفه ای شدن نوازنده اهمیت انجام دادن تمرینات وارم آپ برای نوازنده کمتر نمی شود.

تمرینات وارم اپ برای گیتار

بهتر آنست که بدانید وقتی که 8 ساعت می خوابید در ابتدای روز چشمان شما عادت به دیدن نور معمولی را هم ندارد چه برسد به نور زیاد و گوش ها عادت به شنیدن صدا های بلند را ندارد. حنجره شما نمی تواند براحتی آوا ها و گفته ها را بیان کند مسلما انگشتان دست هم از این قاعده مجزا نیست.

به دلیل اینکه انگشتان هر دو دست ساعت ها بدون حرکت ثابت بوده اند شروع نوازندگی بدون تمرینات وارم آپ حتی زمانیکه اکورد گیتار را اجرا میکنید موجب آسیب دیدگی در ناحیه دست می شود. بنابراین شما نیاز دارید تا تمرینات مختلف وارم آپ را فراگیرید تا از اسیب دیدگی جلوگیری کنید

بهتر انست که بدانید در اموزش گیتار از صفر، تمرینات وارم اپ را نباید به شکلی تکراری انجام دهید چرا که تمرینات وارم اپ شروع تمرینات روزانه ی شماست و اگر جنبه ای تفریحی نداشته باشد و از روی انجام تکلیف انجام شود همین باعث می شود تا از تمرینات روزانه خودتون زده بشید.

در بخش ویدئو های پیشرفته به ان اشاره می کنم و نکات مهمی را در مورد اینکه در تمرینات وارم اپ از چه نکاتی پیروی کنید تا بجای اینکه شروع تمریناتتون خسته کننده باشد و باعث شود تا بسمت نوازندگی نروید برعکس تمرینات وارم آپ جوری باشد که شما را بسمت نوازندگی سوق دهد و رغبت شما را افزایش دهد.

در این ویدئو من بیشتر خواستم تمرینی را به شما ارائه دهم که برای افراد مبتدی مفید هست و در اموزش گیتار زدن این تمرین به افراد مبتدی کمک میکند تا فرت ها را بهتر بشناسند و همچنین کمک میکند به اینکه هنرجو عادت کند انگشتانش را در پشت بار قرار دهد.

کتاب اموزش گیتار

جهت دانلود رایگان این متد و دسترسی به تمرینات وارم اپ روی لینک زیر کلیک کنید.

از کدام محتوای سایت رضایت بیشتری دارید؟(پس از ثبت نظر دکمه زیر را فشار دهید)

View Results

Loading ... Loading ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *