گیتار پرو
گیتار پرو+دانلود تب
نوامبر 6, 2018
finger picking
تمرینی مفید برای بهبود پیکینگ
نوامبر 26, 2018
پیک گیتار

پیک گیتار چیست؟

پیک گیتار الکتریک یا مضراب یکی از لوازم جانبی است که به اصطلاحی دیگر همان مضراب است که کمک میکند شما با استفاده از ان به سیم های گیتار ضربه وارد کنید و سیم های گیتار الکتریک را بصدا در بیاورید در مباحث اموزشی ان را بصورتی دسته بندی کردن که نوعی از ضخامت را برای گیتار الکتریک ، نوعی را برای گیتار آکوستیک و نوعی دیگر را برای گیتار کلاسیک تعریف کرده اند که من به ان اعتقادی ندارم. در ویدئوی پائین شما با نکات مهمی که در انتخاب ضخامت مضراب اهمیت دارد اشنا میشوید.

تاثیرات عجیب پیک گیتار بر روی سرعت نوازندگی

در  ویدئو زیر قصد دارم در مورد موضوع بسیار مهمی صحبت کنم که در مبحث آموزش تصویری گیتار الکتریک بسیار مهم است. اغلب ما در هر برهه ای از زمان به این موضوع فکر میکنیم که چطور و چگونه می شود تا بتوانیم به موفقیت بزرگی در عرصه ی نوازندگی برسیم ولی هیچ یک از ما هیچگاه تمرکزمون رو به سمت پیک گیتار که واقعا مهمترین عامل در افزایش سرعت نوازندگی است معطوف نمی کنیم و در نهایت همیشه یک ضعف بزرگی بین ماست که مانع از پیشرفت میشود و به قول معروف ما را به عقب هل می دهد.

من لازم دانستم تا ویدئوی زیر را تهیه کنم چرا که این لوازم جانبی گیتار نکاتی را درون خودش دارد و خیلی مهمه که ما این اطلاعات رو در مورد ان بشما بدهیم و حتی بعد از بررسی عوامل مختلفی مثل امپلی فایر گیتار و پیکاپ گیتار و سیم گیتار الکتریک تاثیرات ان را بر روی صدای ایجاد شده از گیتار بدانیم تا در خرید ان دچار مشکل نشویم.

محتوای محدود شده. / فقط اعضا میتوانند این پست را ببینند

شما نمی توانید این محتوا را مشاهده کنید زیرا این تنها در دسترس اعضا میباشد. لطفا استفاده کنید یا {} REGISTER_POPUP برای دیدن این منطقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *