دوره افزایش سرعت نوازندگی

دوره جامع افزایش سرعت نوازندگی

افزایش بازده تمرینات

 

قطعه هایی با تمپوی 200 را براحتی

بنوازید.!

 

ارزش محصول :699000 هزار تومان

 

بلافاصله پس از تهیه محصول لینک ان در

اختیار شما قرار میگیرد

 

این محصول دارای 11 ویدئوی اموزشی

است.

 

اما این محصول را تا تاریخ 1 بهمن ماه  با

تخفیف 40% تنها با قیمت 499 هزار تومان

تهیه کنید.

پکیج اموزش گیتار الکتریک
گارانتی

با تهیه این محصول دو کتاب اموزشی به ارزش 30000 هزار تومان از ما هدیه بگیرید

یکی از بزرگترین مزیت های این پکیج اموزش گیتار الکتریک بروز بودن مطالب ان می باشد که باعث این می شود که شما زمانتان را که بزرگترین سرمایه زندگیتون هست بیهوده تلف نکنید. من بسیار بسیار زیاد میبینم که مطالب و اطلاعاتی را به هنرجویان میدهند که کاملا قدیمی است و سالهاست  نوازندگان مطرح ان ها را بر اساس ضرر ها واسیب هایی که می رسانند رد کرده اند اما متاسفانه هنوز هم  اموزش داده می شود.

علاوه بر این با تهیه این دروه میتوانید از پشتیبانی مادام العمر بهره مند شوید و هرگونه سوالی در زمینه ی این دوره ی اموزشی داشته باشید میتوانید  به صورت مستقیم از خودم بپرسید و کمتر از 8 ساعت پاسخ شما داده می شود.

 

اگر ویدئویی خارج از 11 ویدئوی گفته شده به این دوره اضافه شود که امکانش هم زیاد هست شما هیچ مبلغی را بابت ویدئوی اضافه شده نمی پردازید و می توانید ان را براحتی دانلود کنید

 

افرادی که به دنبال اموزش می گردند این موضوع را خوب می دانند که آموزش هزینه نیست بلکه سرمایه گزاری است.

آنچه در محصول افزایش سرعت خواهید آموخت

 

 • جهش بسیار سریع دست چپ
 • افزایش قدرت دست چپ
 • تکنیک تقلبی مترونوم
 • پیکینگ مدور
 • قانون کرم
 •  و بسیاری از مطالب دیگر

داستان محصول افزایش سرعت

با تکنیک های گیتار الکتریک و ریتم نوازی اشنا شده بودم که بعد از 2 سال متوجه شدم که حتی نواختن قطعه هایی با تمپوی 80 هم برایم سخت است.

با هر استادی که کار کردم میگفتند که حداقل باید 7 سال تمرین سخت داشته باشی تا به جایی برسی اما  کودکان و خردسالانی که در یوتوب میدیدم با سطح بالا نوازندگی می کنند متوجه شدم که پیشرفت سریع هم ممکن هست .

همیشه ما عادت داریم که هر فردی موفق تو هر زمینه ای را شخصیتی استثنایی تلقی کنیم و اینکه بگیم ان فرد خوش شانس بوده است اما با کمی سرچ در سایت یوتوب متوجه می شوید که تعداد کودکانی که در سطح بالا نوازندگی میکنند واقعا زیاد است

همیشه ناراحتی من از این موضوع بود که چرا در حوزه ی  اموزشی گیتار الکتریک تا این حد اطلاعات موجود ضعیف و نا کارامد است یعنی طی حدود 80 سال گذشته که این ساز اختراع شده است چرا هیچ منبع و اطلاعات مفیدی در این زمینه وجود ندارد 

همین دلیل عامل مهمی بود که من سالها روی این موضوع تحقیق کنم و دنبال راهی میگشتم تا پیشرفتم را سریع تر کند و به عبارتی بهتر بگم که رمز پیشرفت سریع را پیدا کنم 

من طی چند سال گذشته بواسطه علاقه بسیار زیادی که به حوزه موسیقی و به ویژه ساز گیتار الکتریک داشته ام زمان بسیار زیادی را صرف مطالعه کتاب هایی کردم که بالای 95% انها به زبان انگلیسی بود تا معلومات خودم را تا حد بسیار زیادی بالا ببرم.

و اما بالاخره بعد از چند سال گرداوری مطالب ومطالعه در این زمینه و ترجمه ویدئو ها ومتون گوناگون مطالب اماده شده و طی 2 ماه گذشته ضبط شده اند و روی سایت قرار گرفته اند.

 •  

دستاوردهایی که طی چند سال گذشته بدست اوردم:

 

 • پیشرفت چشمگیر در سطح نوازندگی و کاور کردن قطعه هایی با سرعت بالا که خودم هم هیچگاه فکرش رو نمیکردم.
 • نوازندگیم نسبت به قبل خیلی تمیز تر شده است و صدای فالش ندارم.
 • 10 ویدئوی اموزشی در زمینه ی ریتم گیتار تولید کرده ام.
 • 10 ویدئوی اموزشی در زمینه ی لید گیتار تولید کرده ام.
 • 12 مقاله ی مختلف تولید کرده ام که ترکیبی از تجربیات خودم و مقالات خارجی ترجمه شده بود.
 • 3 ویدئوی اموزشی کاملا در سطح پیشرفته تولید کرده ام.
 • معرفی کار با تجهیزات جانبی گیتار الکتریک از جمله مترونوم و گریپ مستر و تعویض سیم های گیتار و…

کارهایی که قصد دارم در اینده ای نزدیک روی سایت انجام دهم:

 

 • تولید محتوای ویدئویی در سطح مقدماتی برای هنرجویان مبتدی
 • تولید ویدئوهای در سطح پیشرفته بیشتر
 • تولید مقالات مفید در زمینه افزایش سرعت
 • تولید دوره جامع Improvise

اگر من 4 سال پیش این نکات را می دانستم و رعایت می کردم قطعا الان در جایگاه بهتری بودم. من برای فهمیدن صدها نکته مهم و تجربه پیاده سازی این نکات زمان و هزینه بسیاری صرف کرده ام.
اکنون بیش از 5 ماه جمع آوری این نکات و کنار هم قرار دادن آنها به صورت یک دوره آنلاین زمان برده است.
امیدوارم هرکس در این عرصه فعالیت می کند این نکات را بداند تا زمان و هزینه ای که من برای آنها متحمل شده ام را از دست ندهد.

بهتر آنست که در ابتدا عجله نکنید و برای افزایش سرعت مراحل را پله پله جلو بروید. من به شما پیشنهاد میکنم که ابتدا ویدئو های سطح مبتدی را تمام کنید بعد از ان ویدئو ها ، 10 ویدئو در زمینه ریتم و 10 ویدئو در زمینه لید وجود دارد که انجام دادن این 20 ویدئو تقریبا 3 ماه زمانبر هست و میتوانید پس از ان از تکنیک های این دوره نیز استفاده کنید.

قطعا نمی توانید!! من چند قسمت از همین صفحه به این نکته پرداخته ام که بعد از 1 سال کار با این دوره  150 % افزایش سرعت دارید که در ابتدای کار شما نهایتا با تمپوی 50 می نوازید و طی1 سال کار با تمرینات این دوره سرعت نوازندگیتون به 120 می رسد و اگر همین روند را ادامه دهید به تمپوی 200 هم براحتی می رسید.

من اشاره ای به این موضوع داشته ام که دستاوردی که این دوره برای شما دارد بسیار بزرگتر از مبلغی است که برای ان پرداخت کرده اید من اعتقاد دارم که مثلا گوشی موبایل اپل قیمتش بسیار کمتر از یک گوشی موبایل هواوی است مسلما اگر قیمتها رو کنار هم بگذارید قیمت گوشی اپل بسیار بالاتر است اما اگر نسبتی بین هزینه ی پرداخت شده و کیفیت ارائه شده بگذارید متوجه می شوید که گوشی اپل قیمتش از هر گوشی دیگری پائین تر است!!!!

 

 

در واقع این دوره با کیفیتی که ارائه میدهد زمان شما را از بین نمی برد و از زمانی که برای نوازندگی می گذارید استفاده ی بهینه میکنید.

چرا نوازندگی سریع اهمیت دارد؟

 همه ی ما این موضوع را میدانیم که سریع نواختن در هر سبکی که باشد حائز اهمیت است و این تنها شامل سبک متال نمی شود حتی اوج اهنگهای بلوز و راک اغلب در نقطه سرعتی ان قرار دارد پس نمی توان سرعت را در نوازندگی حذف کرد و همچنین سریع نواختن لذت بسیار زیادی دارد پس بهتر آنست تا مثل گربه ای که دستش به گوشت نمیرسد و میگوید گوشته بو میداد ما هم الکی  خودمونو قانع نکنیم.

در کل ساختار ساز گیتار الکتریک به شکلی است که عموما بیشتر تکنیک های ان از جمله  تکنیک تپینگ و سوئیپ پیکینگ و خیلی از تکنیک های دیگر ان مربوط به افزایش سرعت می باشد انگار که از همون شروع اختراع این ساز نوازندگان اهمیت سریع نواختن را درک کرده اند.

 •  

آیا هزینه ی این دوره ی اموزشی منطقی است؟

سوالی که معمولا برای خیلی از هنرجویان پیش میاید اینست که هزینه ی این دوره منطقی است و من اشاره ای کوچک به این نکته در ویدئوی بالا داشتم به عقیده ی من بدلیل اینکه روشهای موجود در این دوره ی اموزشی قبلا تست شده اند پیشرفتی که طی زمان 1 سال تا 1 سال و نیم در نوازندگیتون ایجاد می شود بسیار ارزشمند و قابل توجه تر از هزینه ای است که پرداخت کرده اید

 

در واقع مهمترین سرمایه که زمانتون هست رو از دست نمی دهید خیلی از هنرجویان هزینه میکنند و زمان هم میگذارند اما متاسفانه به دلیل ارائه ی مطالب اشتباه یا در بعضی مواقع کلا ارائه ندادن اطلاعات زمان و هزینشون از بین میرود  

چرا این دوره ی اموزش گیتار الکتریک متفاوت است؟

روش های این دوره امتحان شده و کاملا قابل اجراست و صرفا از ترجمه چند متن خارجی تشکیل نشده است .

 

این دوره به دلیل اینکه بصورت کاملا متمرکز روی یک مبحث (سرعت نوازندگی) تمرکز دارد  باعث می شود تا شما در این بخش پیشرفت داشته باشید چرا که هر مبحث از گیتار الکتریک بسیار گسترده است و نمی توان مبحث پیچیده ی بداهه نوازی را در کنار مباحث دیگر عنوان کرد.

 

 من هم با استفاده از نکات این دوره قطعه های مختلفی را کاور کردم که نمونه ای از ان را در ویدئوی پائین  گذاشتم

 

همچنین این برای اولین بار است که محصولی با گارانتی 100% تضمینی در حوزه ی موسیقی تولید می شود پس

تضمینی برای هزینه ی ارائه شده توسط هنرجو می باشد.

 

 

 

 خارج از این ترس شما از روبرو شدن با قطعه های سرعتی کاملا ریخته می شود در واقع خیلی از افراد بخاطر چارچوبی که جامعه برایشان ساخته است هیچگاه حتی سراغ قطعه های سرعتی نمیروند و انها را برای افراد خاصی می دانند.!!

 

همانطور که قبلا گفتم این دوره از ترجمه ی مطالب بسیار زیادی ساخته شده است اما باید این را بدانید که برخلاف تصور عموم تمام مطالب خارجی مفید و مثمر ثمر نیستند در واقع من خیلی از مطالب را تست کرده ام که برخی از انها حتی نتیجه منفی داشت و در واقع به یک الگویی رسیده ام که کاملا برای هر شخصی مفید می باشد. 

هنرجوی گرامی بهتر آنست که بدانید:

 • هرگز نمی توان در طی زمان خیلی کوتاه به نتایجی که دیگران پس از سالها رسیده اند دست یافت!! اما…

 

 • اما مطمئنا نسبت به افرادی که سالها راه خود را اشتباه رفته اند می توانید براحتی با صرف زمان کمتر و تمرینات اصولی نسبت به انها  ، از انها پیشی بگیرید!!

 

 • 11 نکته درون این دوره بصورت کاملا مجزا ضبط شده است و هرزمان که نیاز به مرور هر بخشی داشتید می توانید سریع به ان بخش دسترسی داشته باشید.