آلترناتیو پیکینگ
تمرینات موثر آلترناتیو پیکینگ:
می 24, 2019
پیکینگ به روش Inside , outside
جولای 24, 2019
نرم افزار اموزش گیتار

ایا اساسا استفاده از نرم افزار برای اموزش گیتار زدن کاری صحیح است؟

 

در این مقاله قصد دارم تا  آموزش گیتار زدن با استفاده از نرم افزاری جالب رو بهتون ارائه  بدم این نرم افزار اموزش گیتار الکتریک  بیشتر بدرد افراد مبتدی میخوره کسانی که تازه اموزش گیتار از صفر رو شروع کرده اند. 

افراد حرفه ای هم میتوانند از ان استفاده کنند اما من به شخصه این نرم افزار رو برای کسانی پیشنهاد میکنم که چند ماه شروع به نوازندگی کرده اند و توان کاورکردن اهنگ های سخت رو ندارند. برای افراد حرفه ای بهتر است از روی تبلچر گیتار  اهنگ های مختلف رو کاور کنند تا نت خوانی انها قوی تر شود.

 

 

ابتدا ویدئوی زیر را مشاهده کنید:

 

 

 

دانلود نرم افزار اموزش گیتار مبتدی تا حرفه ای  را میتوانید از طریق لینک زیر دنبال کنید:

https://yousician.com

 

گاهی اوقات و مخصوصا وقتی که هنرجویان اموزش گیتار زدن را انهم در غیاب یک استاد گیتار الکتریک شروع میکنند بسیاری از اصول را نمی دانند یک از این اصول که واقعا مهم است این است که شما باید پیوسته تمرین کنید مثلا من زیاد دیده ام هنرجویانی را که در یک روز 5 ساعت تمرین میکنند و روز بعد دچار یک زدگی می شوند و این بهانه را می اورند که من دیروز 5 ساعت تمرین داشته ام پس امروز تمرین نکنم اتفاقی نمیافتد.

این یک اشتباه بزرگ هست که تمرینات را به شکلی نگاه کنید که مثل رفع تکلیف باشه و از اهمیت تمرین دادن انگشتان و دست ها به صورت روزانه اگاه نباشید. حتی تمرین اگر روزی 30 دقیقه باشد ولی هر روز مقید باشید به انجام ان، اهمیت و ارزشش بسیار بالاتر از تمرین روزی 5 ساعت اما ناپیوسته است!!

یه اشتباهی که بین هنرجویان بسیار بسیار رایج است و مانع سختی در مقابل پیشرفت انهاست این موضوع است که انها وقتی زمانی اندک رو صرف کاور کردن قطعه ای میکنند و به موانع و مشکلاتی بر میخورند سریع نا امید می شوند.

انها نمی دانند که وقتی قطعه ای بسیار سطح بالا و عجیب را از افرادی مشهور همانند اندی جیمز میبینند تنها زمان ضبط ان اهنگ را می بینند و هیچگاه تمریناتی که ان نوازنده روی  ان قطعه کرده را نمیبینند و فکر میکنند هنگامی که به کاور کردن یک اهنگ روی می اورند باید تو همان روز کل اهنگ را براحتی اجرا کنند در صورتی که بزرگترین نوازندگان هم همچین کاری نمی توانند بکنند!!!!!

نرم افزار اموزش گیتار

همانطور که در تصویر بالا میبینید هر عدد بر روی هر سیم معرف شماره فرت است و طول هر بیظی معرف ارزش زمانیه ان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *