اموزش حضوری با استاد گیتار الکتریک:

ایا اساسا حتما باید اموزش انلاین باشد یا هنرجو باید در حضور استاد گیتار الکتریک فعالیت کند؟؟

استاد گیتار الکتریک

 خیلی از هنرجویان بروی کلاس های حضوری با استاد گیتار الکتریک پافشاری می کردند این درحالی است که من بار ها در سایت چه در ویدئو ها و یا مقالات عنوان کرده ام که اعتقادی به اموزش گیتار الکتریک ان هم به شکل سنتی ان ندارم. 

شاید یه وسواسی وجود دارد که هنرجو فکر میکند یا احساس میکند که اشتباه تمرین میکند و می خواهد اطمینان کامل داشته باشد تا تمرینات روزانه اش 100%  مفید باشد.

من در بخشی دیگر از سایت مقاله ای تحت عنوان اموزش گیتار برقی منتشر کرده ام که در انجا دلایلی ارائه داده ام که مبنی بر ان اموزش گیتار زدن را همراه با استاد گیتار الکتریک و بصورت حضوری را دارای نقص ها و ایراداتی می دانم.

من البته این موضوع را هم  عنوان کرده ام که هنرجو با استفاده از مطالب رایگان و البته محصولات سایت میتواند به سطحی پیشرفته برسد و پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

کلاس ها به این صورت است که مطلب مورد نظر در هر جلسه طی 15 دقیقه ی ابتدایی گفته می شود و بقیه زمان هنرجو در گنار من شروع به اجرای تمرین میکند دلیل ان هم این است که من بارها دیده ام که در اموزشگاهها به دلیل کم بودن وقت درسی به هنرجو اموزش داده می شود و هنرجو تا هفته اینده ان درس را به اشتباه انجام میدهد و همین امر باعث بروز عادت های بد در هنرجو می شود.

اموزش گیتار از صفر تا صد را به صورت حضوری و ان هم تنها در منزل هنرجو امکان پذیر است . همچنین دقت داشته باشید که میزان یادگیری شما و پیشرفتتان فقط بستگی به کیفیت و میزان تمرینات خودتان دارد و هیچگونه مسئولیتی در قبال میزان پیشرفتتان نداریم.

به همین جهت در این بخش شرایط و ظوابط ثبت نام را برایتان قرار داده ام.کلاس ها بصورت 4 جلسه در ماه و هر جلسه معادل 1ساعت و نیم می باشد هر جلسه معادل 250 هزار تومان می باشد.

دقت داشته باشید که 4 جلسه هر ماه قبل از شروع اولین جلسه از طریق درگاه پرداختی که در پائین قرار داده ام  پرداخت می شود و هنرجو بواسطه غیبت یا کنسل کردن کلاس مسئولیتش با هنرجو میباشد و  هزینه ی ان جلسه بازگشت داده نمی شود.

2 دیدگاه ها

 1. mohsen hasankhani گفت:

  سلم استاد خسته نباشید اطلاعات سایت و ویدیو های اموزشی بسیار مفید موثر بخش هستش فقط یه چیزی فکر نمیکنید برای اموزش کلاس ها هزینه اون بالا قیمت گذاشته باشید.

  • admin گفت:

   درود بر شما
   اطلاعات سایت برای یادگیری کافی است و این اموزش حظوری برای افرادی هستش که قبلا در خواست اموزش حضوری کرده بودن
   البته من وقت اموزش بصورت حضوری رو ندارم اما به درخواست برخی این صفحه رو اضافه کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *