اشکان کوکائیان

من اشکان کوکائیان متولد   1370/11/25 ،  در تهران به دنیا امده ام و اصالت همدانی دارم نویسنده کتاب شکست مرزهای نوازندگی هستم من حدود 7 سال نوازنده گیتار الکتریک هستم و بسیار علاقه مند به  موسیقی متال هستم ولی هیچگاه تعصبی به هیچ سبکی نداشتم و اگر، موسیقی رپ  رو یک سبک از موسیقی به حساب نیاوریم ( که عموما مربوط به شکل خاصی از خوانندگی می شود)  من تمامی سبک های موسیقی رو گوش میدهم و از همشون لذت میبرم .

همیشه یک ناراحتی در من بود که چرا سازی به زیبایی گیتار الکتریک با این حجم از علاقه مندان داخل کشورمون آموزش های کاربردی در زمینه این ساز وجود ندارد و یا آکادمی قوی برای اموزش هنرجویان مبتدی و یا حتی حرفه ای وجود ندارد.

حتی من افرادی حرفه ای در این زمینه پیدا کردم ولی هیچگاه دانسته های خودشان را با حجم مطلوب ارائه نمی دادند و من مجبور بودم سالها کلاس ثبت نام کنم تا کمی مطلب یاد بگیرم (آن هم مطالبی که بصورت ناقص ارائه می شد)!!!

همین امر باعث شد بجای اینکه مثل بقیه با عصبانیت  از این اتفاق اظهار ناراحتی کنم و بعد از مدتی نوازندگی را رها کنم خودم به دنبال یادگیری در سطح بالا باشم و بعد از مدتی دانسته های خودم را با کیفیت و حجم مطلوبی ارائه دهم. در این راه با اینکه زبان انگلیسی را مسلط نیستم اما بواسطه علاقه عجیبی که به این ساز دارم مطالب زیادی را با زبان انگلیسی مطالعه کردم و حجم زیادی از این معلومات را از طریق سایتم بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده ام.

امیدوارم تا بتوانید در این مجموعه شاهد پیشرفت روزافزون خودتان باشید.